Events

Renginiai su PERLAIS IR ŠAMPANU! 

Turiu pasiūlymą komandos formavimo vakarėliui, gimtadieniui, mergvakariui ar tiesiog pasibuvimui su draugėmis. 

Tai kūrybinės papuošalų gamybos dirbtuvės PERLAI IR ŠAMPANAS, kurių metu išbandysite įvairias papuošalų kūrimo technikas, mėgausitės taure šampano, skaniai užkandžiausite, bendrausite, glaudžiai kartu pabūsite ir taip – nejučia – stiprėsite kaip komanda.  

Su kuo man asocijuojasi kūrybinės dirbtuvės PERLAI IR ŠAMPANAS? 

Su vakariene ar jaukia vakarone geriausiuose italų šeimos namuose, kai visi su visais, kai viskas yra apie viską, kai išsakai rūpestį ir jis tuoj pat – paleidžiant jį rateliu aplink stalą – apčiupinėjamas, aptariamas ir išsprendžiamas. O tada gausiai juokiamasi  – taip švenčiama kiekviena maža pergalė. 

Tad jeigu ieškai idėjos, kuri sustiprintų, sušildytų, įjaukintų, suburtų, suvienytų, padrąsintų, įkvėptų, o bendrą darbą padarytų dar komandiškesnį, produktyvesnį, efektyvesnį, labiau įtraukiantį, kviečiu verti perlų ir mėgautis šampanu. 

Tai bus daugiau nei komandos formavimo vakarėlis. Papuošalų kūrimas, vėrimas – smulkiąją motoriką lavinanti veikla rankoms, bet tuo pat metu ji stimuliuoja ir kitas čakras” – kūrybos, saviraiškos, savivertės, susikaupimo, atidumo, žaidimo. 

Nesvarbu, koks oras, sezonas, vieta, kurioje norisi būti – PERLAI IR ŠAMPANAS  (su)veikia” visada. 

Dirbtuvių trukmė – maždaug 2,5 valandos. Vieta – jauki studija Vilniaus senamiestyje arba erdvė, kurios nori komanda. Susitarsime. 

Subalansuota moterims, bet gali būti įdomi patirtis ir vyrams, nes viskas gyvenime priklauso nuo požiūrio kampo. 

Su ❤️, Giedre ir CodeM.